Logotip

Українська сторона

Платформа Громадянського
Суспільства Україна-ЄС

Результати засідання Робочої групи 1 УС ПГС

16 січня 2017 року відбулося засідання Робочої групи 1 «Політичний діалог, зовнішня та безпекова політика» Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна - ЄС.

Робоча група в попередньому році провела багато важливих заходів в і кампаній, тому основними завданнями першого засідання в 2017 році стали аналіз роботи в попередньому році та визначення пріоритетів для посилення і розгортання роботи в 2017 році.

Минулого року РГ1 підготувала тематичне дослідження про Антидискримінаційне законодавство в рамках виконання Угоди про асоціацію. Над документом працювала чисельна група авторів у різних темах. Дослідження та рекомендації були підтримані представниками профспілок, асоціацій роботодавців та Європейського економічного і соціального комітету.

Також було підготовано заяву щодо небезпек референдуму в Нідерландах по ратифікації Угоди про Асоціацію.

За результатами засідання Робоча група 1 визначилася акцентувати свої зусилля в цьому році на складних політичних питаннях пов'язаних з політикою санкцій ЄС, боротьби з тероризмом та формування спільних запобіжників регіональним та геополітичним загрозам. Для цього протягом наступних кількох місяців планується підготовка заяв, рекомендацій аналітичних матеріалів з позицією експертного середовища і громадськості.


Засідання РГ 1 УС ПГС відбулось за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним Фондом «Відродження».