Logotip

Українська сторона

Платформа Громадянського
Суспільства Україна-ЄС

Асамблея УС ПГС - вересень 2022 року. ПОЧАТОК РЕЄСТРАЦІЇ

Оголошуємо про початок реєстрації учасників Асамблеї Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, яка відбудеться у гібридному форматі наприкінці вересня 2022 року. Точну дату буде повідомлено наприкінці серпня.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) є частиною двосторонньої Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (ПГС). ПГС діє на підставі статей 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, є офіційним органом асоціації, поряд з Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. Це двосторонній орган, що складається з представників громадянського суспільства України (УС ПГС) з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) – з іншої. УС ПГС сприяє ефективній участі громадянського суспільства України у процесі реалізації та моніторингу виконання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.
Для чого збирається Асамблея:
Асамблея УС ПГС відбувається кожні 15 місяців. Цього разу на Асамблеї ми проаналізуємо роботу УС ПГС, її роль у виконанні Угоди про Асоціацію, обговоримо шляхи підвищення ефективності діяльності УС ПГС та основні пріоритети в її роботі на наступний рік, обміняємося думками щодо посилення ролі громадянського суспільства у процесі євроінтеграції, проведемо вибори членів УС ПГС на вакантні посади.
Хто може взяти участь:
Члени УС ПГС та представники організацій-учасниць робочих груп УС ПГС, які відповідають критеріям п.7.4. Регламенту УС ПГС, а саме:
- є зареєстрованими згідно із законодавством громадським об'єднанням, благодійною організацією, організацією роботодавців або профспілковою організацією,
поділяють цілі та принципи Угоди про асоціацію Україна-ЄС, а також цілі, завдання і принципи роботи УС ПГС;
- займаються питаннями європейської інтеграції, готові працювати в одній із Робочих груп Платформи громадянського суспільства;
- є неприбутковими, не належать до політичних партій та релігійних організацій;
- зареєстровані щонайменше за рік до подання заявки на участь в робочій групі.
Звертаємо також вашу увагу, що організація-учасник Асамблеї має право, зокрема, вносити пропозиції щодо порядку денного Асамблеї. Це можна зробити під час реєстрації.

Для реєстрації:
Необхідно заповнити онлайн-форму не пізніше 23:59 02 вересня 2022 року.

Заявки на участь, що надійшли після закриття реєстрації, не розглядаються.
Після опрацювання заявок буде сформований склад учасників Асамблеї УС ПГС, які отримають відповідне підтвердження.
Учасникам буде надіслана програма Асамблеї та інші матеріали.
Із додатковими запитаннями або роз’ясненнями звертайтеся, будь ласка, за адресою [email protected]com.