Анонс - Тренінги із оцінки впливу на довкілля для громадськості, Львів та Київ
У травні у Львові та Києві Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) проведе два тренінги, присвячені запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля. До участі запрошуються представники неурядових організацій, що планують працювати з інструментом оцінки впливу на довкілля або залучати громадськість до його використання.
Де? м. Львів, Євроготель (вулиця Тершаковців, 6А)
Коли? 15-16 травня. Початок заходу о 09:30.
Для участі в заході обов’язковою є реєстрація до 3 травня та її підтвердження від ЕПЛ: https://goo.gl/forms/GUk4H65K0RtE8sQX2.
Де? м. Київ, офіс Реанімаційного Пакету Реформ (РПР), вул. Ольгинська 6, 2 пов., офіс 21
Коли? 22 травня. Початок заходу о 09:30
Для участі в заході обов’язковою є реєстрація до 10 травня та її підтвердження від ЕПЛ:
https://goo.gl/forms/
Учасникам тренінгу у Львові, які отримають підтвердження участі, буде забезпечено безкоштовне проживання і харчування. ЕПЛ також придбає учасникам квитки (автобус, Ж/Д купе) до та із міста Львів. УВАГА! Не купуйте квитки самостійно, їх придбання буде здійснюватися логістичною фірмою.
Учасники тренінгу у Києві будуть забезпечені харчування за рахунок організаторів.
За додатковою інформацією звертайтесь за контактами: [email protected], тел. (032) 225 76 82 до Єлизавети Алексєєвої, керівника інформаційно-аналітичного відділу ЕПЛ, Наталії Куць, юрисконсульта, аналітика ЕПЛ або Софії Шутяк, провідного юрисконсульт ЕПЛ.
Довідкова інформація: Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» вводить сучасну ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД) на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД – в процесі прийняття рішення про погодження діяльності, що може спричинити негативний вплив на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив. Це дозволяє врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальним, і, таким чином, прийняти поінформоване, збалансоване і відповідальне рішення. Одним із обов’язкових джерел надходження такої інформації є громадське обговорення, протягом якого представники громадськості можуть подавати будь-які зауваженні і пропозиції до планованої діяльності.
Захід буде організовано за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».